Hokejové Dresy

New York Rangers se stali prvním týmem NHL s 40 výhrami

Ve středu podle newyorského času porazili New York Rangers tým Columbus Blue Jackets 4:1, čímž se stali prvním týmem této sezóny s 40 výhrami.

Ve druhé třetině, v 7. minutě hry, pomohl Panarin týmu New York Rangers k vedení 1:0.

Jack Roslovic a Vincent Trocheck stáli proti sobě v levém kruhu, když rychlý a chytrý Panarin okamžitě ukradl puk z rukou Damona Seversona. Avšak brzy se puk vrátil k Panarinovi, který rychlou střelou propálil mezi nohama Merzlikinsovi.

Ve 14. minutě si Kriede vzal puk od Erica v obranné zóně, Fox se prodral dopředu a silnou střelou změnil skóre na 2:0.

Ve finále třetí třetiny využil Silin chybu brankáře a snížil na 1:2 pro Columbus Blue Jackets. V 19. minutě převzal Kriede puk od Panarina a bez váhání zasáhl do prázdné brány, měnící stav na 3:1, což v podstatě položilo základy k vítězství New York Rangers. Chris Kreider zaznamenal svůj třicátý gól této sezóny a přidal jeden asist. Panarin se trefil podruhé, když v 19:48 min. dal gól do prázdné brány, čímž New York Rangers porazili Columbus Blue Jackets 4:1.

New York Rangers dosáhli historického milníku, když zvítězili ve 40 ze 60 zápasů této sezóny, čímž se stali prvním týmem s 40 výhrami v této sezóně. Výhra Rangers byla velmi plynulá a tým Columbus Blue Jackets, hrající v modrých Levné Dresy NHL, se cítil pod určitým tlakem.