Luc Dubois přispěl k porážce modrých oděvů Králů

V úterý Luc Dubois vstřelil dva góly pro Los Angeles Kings, pomohl týmu porazit Columbus Blue Jackets 5-1, což znamená čtvrté vítězství Los Angeles Kings v řadě.

V průběhu zápasu přispěli Quinton Byfield a Drew Doughty každý jedním gólem a jednou asistencí, zatímco brankář Talbot provedl 33 zákroků, což znemožnilo modrým oděvům najít cestu ke gólu.

V první třetině Kings vedli díky gólu od Byfielda. Ke konci druhé třetiny Brandt Clarke zvýšil vedení na 2-0 dlouhým pasem. Nicméně Blue Jackets rychle snížili na 2-1. Poté Byfield asistoval Duboisovi, který dal Kings gól na 3-1, což znamenalo, že Blue Jackets měli těžkosti s otočením skóre.

V třetí třetině Kevin Fiala přidal gól, což znamenalo 4-1 a prakticky uzavřelo šance modrých oděvů na vítězství.

A nakonec bodový trest Doughtyho zajistil výhru 5-1. Výkon Duboise byl klíčový pro vítězství Králů, který s dvěma góly fakticky zpečetil výsledek, což znamenalo, že bylo těžké, aby soupeři cokoli dokázali. Los Angeles Kings tak po tomto zápase získali čtvrtou výhru v řadě, jednalo se o velmi vzrušující zápas. Objevují se pověsti o tom, že Kings nyní znovu získávají svou silnou pozici v lize a jejich výkony na ledě jsou důkazem toho.