Levné Dresy NHL

Guenther přináší Tři Body Arizonským Kojotům, Porážka Hlavního Města

Zrovna včera pomohl Dylan Guenther Arizoně Coyotes porazit Washington Capitals v Capital One Areně. Gunther v utkání vstřelil jeden gól a poslal dvě asistence a Wolves nakonec vedli 5:2. Gunther byl v této hře velmi oslňující a v Levné Dresy NHL vypadal skvěle.

Dva hrdinové Vlků jsou Nick Schmalz a Karel Vermelka, oba k tomu přispěli obrovským způsobem. Schmalz zaznamenal gól a asistenci, zatímco Vermelka předvedl 24 zákroků. Naopak Sami Vatanen a Anthony Mantha zaznamenali po dvou bodech pro Capitals, zatímco Charlie Lindgren předvedl 23 zákroků.

Logan O’Connor otevřel skóre sedm minut po první čtvrtině a dostal Wolves do vedení. V 18. minutě zvýšil skóre na 2:0 Barrett Hayton, ale kontakt s Lindgrenem před gólem měl za následek zneplatnění gólu.

Ve 4. minutě druhého poločasu se střelecky prosadil Jason Zucker, který zvýšil skóre na 2:0. Alex Ovečkin z Washingtonu Capitals porazil Vejmelku a zvýšil na 2:1.

Střela zápěstím Michaela Kesselringa zajistila Wolves vedení 3:1 v 6:45 druhé čtvrtiny. V 18:01 druhé třetiny Guenther dvakrát skóroval přes obránce Washingtonu Johna Carlsona a zvýšil na 4:1.

V prvních 10 sekundách třetí čtvrtiny Mantha vystřelil silnou střelou ze středového kruhu a dohnal skóre na 4:2, ale třetí čtvrtina byla pro Washington Capitals těžkým zápasem.

V posledních 21 sekundách hry trefil Schmaltz prázdnou branku a Wolves porazili Washington Capitals 5:2.